Kunst en Geschiedenis
zoek alfabetisch op auteur

H

 

gezondheid
   

 

Nederlandse Dorpsverhalen.

Dr. Tjaard W.R. de Haan. In deze bundel vindt men een aantal markante voorbeelden

van deze voorlopers van de streekroman.

Uitg. Het Spectrum. 1979. 2e druk. € 1.25

In het teken van Ra.

Michael Haase. 'De geheimzinnige zonnekoningen van Egypte. Onopgeloste raadsels van het piramideonderzoek.'

Uitg. Tirion. Grote paperback. 2000. 1e druk. Conditie: ZEER GOED. € 10,50

The French Revolution.

Norman Hampson. A Concise History. With 170 illustrations.

Published by Thames and Hudson - London, 1975. hardcover with dustjacket. € 7,50

Cement in Nederland.

A. Heerding. Uitgegeven ter gelegenheid van veertig jaar Nederlands hoogovencement

door de Cementfabriek IJmuiden. Geb. uitgave met stofomslag. 1e druk. 1971. € 7.50

Boom en Blad.

Herder en Schroevers. 'Foto-impressies met teksten.' Inleiding van Marguerite Yourcenar.'

Uitg. European Art Union. Gebonden met hardcover. 1999. Conditie: ZEER GOED. € 11,50

Sporen van Elizabeth.

Chris van der Heijden. 'Elizabeth Otter-Knoll was een dam van stand.

Zij leefde in het Amsterdam van de tweede helft van de 19de eeuw,

het deftige Amsterdam van koetsjes en beursbezoek, visitekaartjes en witgeklede dienstmeisjes.

Het Centraal Station was er nog niet, het Rijksmuseum evenmin.'

Uitg. Kwadraat, 1987. 1e druk. € 6,50

Brief aan mijn kleindochter.

Abel J. Herzberg. 'Als huwelijkscadeau voor zijn kleindochter schreef Abel J. Herzberg in 1984 - hij was toen eenennegentig - een lange brief,

waarin hij vertelt over zijn eigen huwelijk met Thea Loeb.'

Uitg. Querido. Gebonden met stofomslag. 1996. 1e druk. Conditie: ZEER GOED. € 4,50

Kleinood aan een Delftse gracht.

P.G. Hoftijzer.'Museum Paul Tetar van Elven.' Dit boekje is tot stand gekomen in samenwerking

met drukkerij-uitgeverij W.D. Meinema te Delft ter gelegenheid van haar 75-jarig bestaan.' 1995.

Conditie: ZEER GOED (nieuwstaat). € 6,50

Dorpen in Zeeland.

Ir. P.J. 'T Hooft. Heemschutserie nr. 38. Uitg. Allert de Lange - Amsterdam 1944. 1e druk. In prima staat. € 3,50

Nederlandsche Boerderijen.

Ir. P.J. 'T Hooft. Heemschutserie deel 9. Uitg. Allert de Lange - Amsterdam 1944. 3e druk. In prima staat. € 3,50

Ik moet, het is mijn roeping.

Ernest Hueting & Frits de Jong. 'Een politieke biografie van Pieter Jelles Troelstra.'Ik moet, het is mijn roeping!

Met deze woorden, die hij als jongeman in een ruzie zijn vader naar het hoofd slingerde, is Troelstra getekend.

Het socialisme riep hem en hij sneed oude banden door.'

Uitg. Bert Bakker. Paperback. 1981. 1e druk. Conditie: ZEER GOED € 4,75

Utrecht op oude prenten.

Dr. A. van Hulzen. Langs de singel. Prachtig boek, boordevol kijkgenot.

Uitg. Kruseman. Hardcover in perfecte staat. 1982. € 7,50

Neemt hier exempel an.

Dr. M.C.A. van der Heijden. "Spectrum van de Nederlandse Letterkunde".

Satire, Lering en Vermaan uit de Middeleeuwen.

Uitg. Het Spectrum. 1975. 4e druk. € 3,75

Mij dunkt ik zie het nog.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller). Ernstig toneel na 1700.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1969.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

De wereld is een speeltoneel.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller). Klassieke toneelspelen van Hooft en Vondel.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1968.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

Vrijmoedige bedenkingen.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller).

Een eeuw Essays en beschouwingen 1766-1875.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1968.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

Een nieuw geluid.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller). De Tachtigers in Proza en Poëzie.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1972.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

Wonderlijke Geschiedenissen.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller). Enkele Prozageschriften uit de 17e eeuw.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1971.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

Gevoelige harten.

Dr. M.C.A. van der Heijden (samensteller). In de ban van de romantiek.

Uitg. Spectrum van de Nederlandse Letterkunde. 1e druk. 1969.

Net exemplaar. Enigszins verkleurd vanwege de leeftijd. € 3,50

 

terug naar de homepage